تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۶
کد خبر : 52537

چرا قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

چرا قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟
قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان از مهمترین عوامل برای خرید لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان محسوب می شود. بدون شک شما هم برای خرید لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان، قیمت سایت های فروش را زیر و رو کرده اید و شاهد تفاوت قیمتی بوده اید. احتمالاً این سوال هم برایتان پیش آمده که چرا قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان در سایت های فروش آهن مختلف متفاوت است؟

چرا قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان از مهمترین عوامل برای خرید لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان محسوب می شود. بدون شک شما هم برای خرید لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان، قیمت سایت های فروش را زیر و رو کرده اید و شاهد تفاوت قیمتی بوده اید. احتمالاً این سوال هم برایتان پیش آمده که چرا قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان در سایت های فروش آهن مختلف متفاوت است؟ در این مطلب قصد داریم ضمن بررسی فاکتورهای مؤثر بر قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان، این تفاوتی قیمت را بررسی کنیم

تاریخچه کارخانه دقیق کاوه ایرانیان

کارخانه دقیق کاوه ایرانیان در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را به عنوان یکی از شرکت های خصوصی آغاز کرد. این شرکت، در شهرک صنعتی کاوه واقع در شهرستان ساوه استان مرکزی قرار دارد. جالب است بدانید، شرکت دقیق کاوه ایرانیان نخستین تولیدکننده خصوصی لوله بدون درز فولادی در کشور است.

تکیه بر دانش و تخصص مهندسین توانمند و تجربه کارشناسان حرفه ای، سبب رشد سریع شرکت دقیق کاوه ایرانیان شد. خطوط تولیدی مدرن و تولید محصولات با استانداردهای روز دنیا نیز باعث افزایش فروش داخلی و خارجی شده است. به طوری که امروزه ظرفیت ۱۵ هزار تن تیوب بدون درز و ۷۵ هزار تن لوله بدون درز در سال را دارد.

کاربرد انواع لوله دقیق کاوه ایرانیان

امروزه استفاده از انواع تولیدات شرکت کاوه ایرانیان در حوزه های مختلفی صورت می پذیرد. از مهمترین آن ها عبارتند از:

 • لوله بدون درز فولادی برای استفاده در خطوط انتقال نفت و گاز
 • قابلیت استفاده در انواع خطوط شبکه گازرسانی و لوله های گاز شهری
 • کاربرد انواع لوله دقیق کاوه ایرانیان در واحدهای پالایشگاهی و حمل مایعات هیدروکربنی
 • استفاده از لوله بدون درز فولادی بر مبدل های حرارتی
 • مناسب برای تیوب های فشار هیدرولیکی و تیوب خودرو
 • امکان بهره گیری از لوله دقیق کاوه ایرانیان برای لوله ضد انفجار یا لوله کاندوئیت ضد انفجار

چرا قیمت لوله کاوه دقیق ایرانیان در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

اگر نگاهی به قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان در فروشگاه های مختلف بندازید، احتمالاً قیمت ثابت و یکسانی نخواهید دید. در نتیجه این پرسش برایتان به وجود می آید که چرا قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان در سایت های فروش آهن متفاوت است؟ برای پاسخ به این پرسش می توان ۷ عامل کلیدی را مؤثر دانست. عواملی که به دلیل عملکرد متفاوت سایت های فروش، نقش زیادی بر تفاوت قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان دارد. در ادامه به بررسی این فاکتورها می پردازیم.

عملکرد و چگونگی فعالیت سایت

نخستین عامل در تفاوت قیمت سایت های فروش انواع لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان، چگونگی فعالیت آن هاست. به زبان ساده تر، برخی از سایت ها فروش انحصاری محصولات خاصی مثلاً فقط ورق را برعهده دارند. یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و خودشان شرکت بازرگانی و مستقیم با کارخانه‌ تولیدکننده در ارتباط نیستند. در نتیجه میزان در نظرگیری سود و اختلاف قیمت چنین سایت هایی بیشتر از شرکت های تخصصی آهن آلات است.

 همکاری با برندهای تولید لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان

اغلب سایت های فروش لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان، با برندهای مختلف ایرانی یا خارجی در ارتباط هستند. هر چه سابقه و اعتبار یک شرکت بالاتر باشد، طبیعتاً این همکاری قوی و پرنگ تر است. بنابراین، قیمت تمام شده آن شرکت پایین تر و طبیعتاً قیمت فروش آن مقرون به صرفه تر است. در حالی که شرکت های کم سابقه و غیرتخصصی، برای جلب اعتماد و تهیه محصولات، ناچار به پرداخت هزینه بالاتری به تولیدکننده هستند. لذا قیمت فروش لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان در چنین شرایطی متفاوت از شرکت های بازرگانی با تجربه است.

میزان نفوذ در بازار

هر چه یک شرکت و برند تجاری در بازار اعتبار داشته باشد، طبیعتاً طرفدار و خواهان بیشتری خواهد داشت. بنابراین، برخی شرکت ها برای ربودن گوی رقابت و جذب مشتری، قیمت های پایین تر و متفاوتی ارائه می کنند.

کاهش واسطه ها در فروش لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان

ارتباط مستقیم با کارخانه های تولیدکننده و کاهش واسطه، یعنی قیمت تمام شده کمتر برای شرکت بازرگانی. لذا قیمت فروش لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان در چنین سایت هایی اغلب مقرون به صرفه تر است. به خاطر داشته باشید هر چه فاصله تولید تا عرضه کاهش پیدا کند، قیمت خرید لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان ارزان تر است. چراکه حاشیه سود عوامل مختلف کاهش می یابد.

خدمات ویژه مشتریان

برخی شرکت های تجاری برای کاربران خدمات و امتیازات ویژه ای در نظر می گیرند. از جمله تخفیفات خرید بالاتر از سقف مشخص و نظایر آن. این خدمات و امتیازات می تواند در کاهش یا افزایش قیمت خرید لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان مؤثر باشد.

هزینه های انبارداری، ارسال و بارگیری لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان

برخی شرکت های بازرگانی، هزینه های جانبی را با معیارهای خاصی تعیین می کنند. به عنوان مثال به دلیل داشتن انبار خصوصی، هزینه انبارداری تا چند روز مشخص رایگان یا کم هزینه است. یا اینکه به دلیل داشتن تیم کارشناسی مختص همان شرکت، ارسال و بارگیری سفارش ورق قیمت ارزان تری دارد.

حاشیه سود فروش لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان

شرکت های تجاری و سایت های فروش لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان، حاشیه سودهای مختلفی برای خود در نظر می گیرند. برخی از شرکت ها به دلیل کاهش واسطه، اعتبار بالا، ارتباط خوب با برندهای تولید کننده، حاشیه سود پایین تری دارند. این شرکت ها سعی می کنند، با افزایش فروش خود میزان سود دریافتی را بالا ببرند. این عامل می تواند هم برای فروشنده و هم خریدار، امتیاز مثبتی لحاظ شود.

شما مخاطبان عزیز برای دریافت مشاوره رایگان خرید و دریافت قیمت لوله مانیسمان (کاوه دقیق ایرانیان، رده ۴۰ اهواز و وارداتی چینی) با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰-۰۲۱  تماس بگیرید یا به سایت شرکت فولاد جهان مهر به آدرس jamsteelco.com  مراجعه نمایید.

 لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان

برای خرید از سایت های فروش آهن به چه نکاتی توجه کنیم؟

سایت فروش لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان باید از شرکت های تجاری با سابقه در زمینه آهن آلات باشد. تخصصی بودن و داشتن تجربه لازم دو رمز اصلی برای انتخاب یک مجموعه است.

 • تنوع بالای محصولات باعث می شود تا بهتر بتوان مشخصات فنی لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان ها را با یکدیگر مقایسه کرد.
 • بهترین سایت فروش لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان با برندهای معتبر ایرانی همکاری دارد. همچنین قیمت به روزی از محصولات خود را به مشتریان ارائه می کند.
 • امکان مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات لازم از محصولات و شرایط خرید از دیگر معیارهای مهم است.
 • سایت های معتبر دارای ضمانت و پشتیبانی فعال از محصولات خود هستند.
 • برای خرید از سایت فروش لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان از گواهی و استانداردهای معتبر مالی آن مطمئن شوید.

 

خرید لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان با تضمین کیفیت و قیمت

یک مرکز خرید تخصصی و با سابقه، گزینه ای هوشمندانه برای خرید لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان با قیمت مناسب است.

مجموعه فولاد جهان مهر از سال ۱۳۵۰ فعالیت خود را از منطقه شاپور تهران ( خیابان قزوین فعلی) در زمینه تهیه و تامین انواع آهن آلات ساختمانی مانند تیرآهن معمولی ، میلگرد، لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان و… آغاز کرد. پس از گذشت ۲۷ سال و تاسیس بازار آهن شادآباد تهران، ضمن استقرار در بازار آهن، حوزه کاری خود به سایر بخش ها مانند صنعت نفت، سپاهان و پتروشیمی، و امکان تمامی اقلام فولادی نظیر لوله بدون درز مانیسمان، لوله گاز و اتصالات جوشی، تیرآهن هاش، شیرآلات و … را برای مشتریان خود فراهم نمود.

این مجموعه به صورت رسمی در سال ۱۳۸۹ شرکت فولاد جهان مهر را ثبت نموده است و با ارائه فاکتور رسمی و واردات مستقیم از چین، ترکیه و اروپا سعی بر تامین نیازهای مشتریان معتبر خود نموده است.

در سال ۱۳۹۴ با توجه به گسترش اینترنت و نیاز مشتریان به دسترسی سریعتر قیمت، سایت شرکت فولاد جهان مهر به آدرس jamsteelco.com راه اندازی شد و ضمن ارتباط بهتر با مشتریان، به ارائه مشاوره فنی خرید رایگان توسط تیم مهندسی مجموعه از طریق تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰-۰۲۱ به مشتریان ارائه نموده است.

این شرکت با پشتوانه تجربه نیم قرنی خود در تامین انواع مقاطع فولادی، لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان و لوله فولادی مورد استفاده در صنایع نفت و سپاهان، پتروشیمی، نیروگاهی، ماشین سازی، کشتی سازی، ساختمانی و…، و تلاش برای تامین متریال مورد نیاز این صنایع در کوتاهترین زمان و با مناسبترین قیمت از کارخانجات و برند های معتبرایرانی و خارجی ، همچنین اخذ و ارائه گواهینامه بین المللی از این کارخانجات، هم‌اکنون یکی از مهمترین تامین کنندگان مقاطع آهن و فولاد کشور محسوب می‌گردد.

شما مخاطبان عزیز برای دریافت جدیدترین قیمت لوله مانیسمان (کاوه دقیق ایرانیان، رده ۴۰ اهواز و وارداتی چینی) با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

 قیمت لوله مانیسمان کاوه دقیق ایرانیان

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.