تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳
کد خبر : 47162

رشد حداقلی ۹۸ واحدی بورس در ابتدای معاملات سه شنبه

رشد حداقلی ۹۸ واحدی بورس در ابتدای معاملات سه شنبه

به گزارش خبرنگار مهر، شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد حداقلی ۹۸ واحدی مواجه شده است. ارزش معاملات خرد عدد ۱,۳۸۳ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است. در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۹۵۴ میلیارد تومان را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد حداقلی ۹۸ واحدی مواجه شده است. ارزش معاملات خرد عدد ۱,۳۸۳ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۹۵۴ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای دهمین روز متوالی با ثبت رقم ۱۳۳ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این درحالی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.
برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۴۸۱ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق‌ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می‌تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت با ثبت رقم ۱۸۳ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها هم نسبت به میانگین ماهانه در حال افزایش است.
ارزش صف‌های خرید ۶۰۵ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۱۹۹ میلیارد تومان افزایش داشته است.
بیشترین ارزش معاملات را گروه دارویی با ثبت رقم ۳۰۷ میلیارد تومان (۲.۳ برابر میانگین هفتگی) به خود اختصاص داده است. پس از آن گروه‌های انبوه سازی با ارزش معاملات ۱۴۴ میلیارد تومان (۰.۴ برابر میانگین هفتگی) و خودرویی با ارزش معاملات ۱۰۸ میلیارد تومان (۰.۲ برابر میانگین هفتگی) قرار دارند.
گروه دارویی با ارزش معاملات ۳۰۷ میلیارد تومان (۲.۳ برابر میانگین هفتگی) بیشترین ارزش معاملات را نسب به میانگین هفتگی داشته است. پس از آن گروه سایر واسطه‌گری‌ها با ارزش معاملات ۲۴ میلیارد تومان (۰.۶ برابر میانگین هفتگی) و گروه ماشین آلات برقی با ارزش معاملات ۱۲ میلیارد تومان (۰.۵ برابر میانگین هفتگی) قرار دارند.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.