سیاوش بختیاری زاده در گفت و گو با ایسنا، درباه تاثیر ادامه همکاری باشگاه فولاد و جواد نکونام در تداوم روند خوب این تیم در لیگ برتر، اظهارکرد: بعد از تعطیلات مسابقات حرف و حدیث های فروانی پیرامون جواد نکونام و رفتن او به استقلال و تیم ملی مطرح شد اما هر فرد حرفه ای و هرکسی که با جان و دل فولاد را دنبال می کرد به این باور می رسید که این صحبت ها تنها حرف و حدیث است و مربی باهوشی مثل جواد نکونام هیچ وقت نمی پذیرد در حالی که فولاد یکی از بهترین تیم های ایرانی از نظر ساختار مدیریتی، سخت افزاری و نرم افزاری و حتی حمایت های هیات مدیره است، این تیم را که نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است رها کند و به تیم دیگری برود.

وی افزود: باتوجه به هوش و درایت جواد نکونام مطمئن بودم که او به استقلال نمی رود و او باهوش بود که به استقلال نرفت و جایگاهش را در فولاد که می تواند به مطرح شدن بیشتر او در عرصه مربیگری کمک کند رها نکرد که به استقلال برود. آن هم تیمی که فصل گذشته فوق العاده کار کرد و با رکوردهای عجیب به قهرمانی رسید و مطمئنا مربی بعد از فرهاد مجیدی مشکلات فراوانی در استقلال خواهد داشت. فقط و فقط هوش جواد نکونام به او کمک کرد که علی رغم فشار مدیران این باشگاه، هدایت استقلال را قبول نکند و تصمیم درست و عاقلانه بگیرد.

این پیشکسوت فوتبال خوزستان عنوان کرد: اکنون هم باشگاه فولاد در سکوت خبری و طبق لیست جواد نکونام در حال جذب بازیکن است اما این گله وجود دارد که چرا فقط رسانه خوزستان نباید آماری از نقل و انتقالات باشگاه فولاد داشته باشد در حالی که در رسانه های پایتخت نشین خبرهای دیگری درخصوص نقل و انتقالات فولاد می شنویم. پس اگر قرار است سکوت خبری باشد برای همه باشد نه فقط خبرنگاران استان خوزستان.

وی بیان کرد: به هر حال باتوجه به ادامه همکاری باشگاه فولاد و جواد نکونام امیدوارم لیست قوی پیشنهاد شده توسط این مربی جذب شود و اگر آن نفرات جذب شوند فولاد می تواند قوی تر و محکم تر در لیگ بیست و دوم و لیگ قهرمانان آسیا از اعتبار و نام فوتبال خوزستان دفاع کند.

بختیاری زاده در پایان عنوان کرد: امسال بعد از سه سال هواداران به ورزشگاه می آیند تا تیم هایشان و بازی های زیبا و هجومی ببینند و این کارِ  کادرفنی تمام تیم ها را کمی سخت می کند و مربیان باید به فکر ارائه بازی های زیبا باشند. پس تیم های خوزستانی از جمله فولاد که همه امید ما برای رسیدن به رتبه های بالاتر است باید آنقدر قوی بسته شود که وقتی هوادارانش به استادیوم می آینده خوشحال و راضی به خانه برگردند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا