بختیار رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت تیمش در لیگ برتر سوئد اظهار کرد: مشکلاتی مالی زیادی از ابتدای لیگ برای ما به وجود آمده بود. دو سه ماه ابتدایی لیگ خیلی اذیت شدیم. تیم ما شخصی اداره می‌شود و در بحث اداری برخی قوانین باعث شده بود چنین شرایطی به وجود بیاید. هزینه کردن در اینجا سخت است اما خداراشکر در ادامه وضعیت بهتر شد. در چند هفته اول هم من به کرونا مبتلا شدم و زمان زیادی طول کشید تا بدنم برگردد.

او ادامه داد: شرایط نفسی من بهم ریخته بود و چند بار هم دکتر رفتم تا وضعیتم بهتر شود. قبلا سه بار کرونا گرفتم اما این بار بسیار بدتر به این ویروس مبتلا شدم. اکنون وضعیت خودم و شرایط تیمی‌مان کمی بهتر شده است اما از نظر امتیازی خوب نیستیم. این لیگ کیفیتش بسیار خوب است و بازیکنان بسیار خوبی در این لیگ حضور دارند. ۱۲ بازی در این لیگ انجام دادیم و کارمان بسیار سخت است. داریم تلاش می‌کنیم اما در مقایسه با تیم‌های دیگر نیاز داشتیم چند بازیکن باتجربه جذب کنیم.

ملی‌پوش سابق تیم ملی درباره حواشی این روزهای فوتبال ایران و واکنش تندش به حمایت خداداد عزیزی از اسکوچیچ بیان کرد: من اصلا قصد بی احترامی به خداداد عزیزی را نداشتم اما نباید ساکت بمانیم. هیچوقت چنین دو دستگی در تیم ملی وجود نداشت. چرا آقای عزیزی در این رابطه صحبت نمی‌کند؟ وقتی می‌بینم هیچ واکنشی نسبت به مسائل دیگر ندارند، به من برمی‌خورد. من آدم حسودی نیستم و دوستان نزدیکم می‌دانند که قبلا ارتباط خوبی با آقای اسکوچیچ داشتم. بحث من اصلا شخصی نیست.

او ادامه داد: حرف من این بود که چرا از اسکوچیچ اینقدر حمایت می‌کنند؟ من نگفتم حتما کی‌روش بیاید. کی‌روش بیاید خوب است اما اگر نیاید هم مربیانی داریم که بتوانند سرمربی موفقی در تیم ملی باشند. اگر کی‌روش نباشد، از نظر کیفیت مربی ایرانی نزدیک او را که داریم. چرا به مربیان ایرانی میدان نمی‌دهند؟ این انگیزه بسیار خوبی برای مربیان ایرانی خواهد بود.

رحمانی اضافه کرد: ایرانی‌ها مربیان با کیفیتی هستند. امیر قلعه‌نویی نشان داده که مربی بزرگی است و من هم شاگرد او بودم و دیدم چقدر خوب کار می‌کند. علی دایی هم جای بحثی ندارد. جواد نکونام هم می‌تواند گزینه مناسبی باشد. در تیم ملی کنار نکونام بازی کردم و می‌دانم از نظر مدیریتی بسیار مثمرثمر است. امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد، به تیم ملی کمک شود. ‌

بازیکن سابق استقلال درباره حضور احتمالی وریا غفوری در دالکورد و لیگ سوئد گفت: من بازیکن هستم و نمی‌توانم چندان درباره این مساله صحبت کنم اما همیشه با او در ارتباط هستم. ما دوست داریم در خدمت وریا باشیم و من هم برای این انتقال همه کارهای لازم را انجام دادم. مسائل دیگر در چارچوب کاری من نیست و به عنوان بازیکن نمی‌توانم کار دیگری انجام دهم. باشگاه باید با او و مدیربرنامه‌اش صحبت کند و باید ببینیم چه می‌شود. با این حال چیزی که متوجه شدم این است که وریا دوست دارد در ایران بازی‌اش را دنبال کند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا